УЗД органів черевної порожнини

Дане обстеження є комплексним і включає:

УЗД печінки та жовчевого міхура;

Обстеження підшлункової залози;

Обстеження селезінки.

УЗД органів черевної порожнини краще проводити в ранковий час і натще. Перед обстеженням вкрай важливо не приймати їжу і такі напої як чай та кава, так як вони містять кофеїн, який навіть в невеликих його кількостях викликає скорочення жовчевого міхура, що не дозволяє в повноцінно провести обстеження (в малій кількості жовчі важко, а іноді і неможливо, візуалізувати дрібні конкременти, а тим більше – завись чи згустки жовчі, поліпи і т.п.)

Пацієнтам, які страждають на метеоризм, за 2-3 дні до обстеження рекомендується приймати активоване вугілля, еспумізан, а під час їжі приймати такі ферменти, як мезим (панкреатин), фестал (або холензим), пензистал та ін.

Присутність в кишківнику скупчень газу являється додатковою перешкодою для обстеження (особливо підшлунковох залози). Рекомендується також виключити бобові, молочні продукти, ржаний хліб, рослинні продукти з грубою клітковиною (капуста, яблука та ін.). До обстеження в І половині дня необхідно напередодні повечеряти не пізніше 18-20 год. Вранці до обстеження не приймати їжу та рідину, не палити та не користуватись жувальною гумкою.

При назначеному обстеженні у ІІ половині дня після сніданку рекомендується утриматись від прийому їжі, рідини, паління та використання жуйки не менше 4-6 год.

УЗД органів черевної порожнини у Львові по невідкладних показах проводиться без попередньої підготовки.

Також, за потребою, в Приватному УЗД Кабінеті Галини Дубець Львів ви можете пройти обстеження УЗД Нирок.

Контакти

м.Львів, проспект Шевченка 15/3, 2-й поверх

Попередній запис з 10-00 до 18-00
+380(68) 916-66-08

Картографические данные
Картографические данные © 2016 Google
Картографические данныеКартографические данные © 2016 Google
Картографические данные © 2016 Google

    Ім'я *

    Електронна пошта

    Номер телефону *

    Повідомлення *