Герета Наталія Юріївна

1981 року народження

Герета Наталія Юріївна, 1981 року народження, в  2004 році закінчила Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького, медичний факультет.

Інтернатуру проходила в лікарні Швидкої медичної допомоги м. Львова,  2004 по 2005 роки за спеціальністю радіологія та діагностика.

З вересня 2006 р. по даний час працюю лікарем ультразвукової діагностики у  3-й КМКЛ м. Львова. У 2008 р. пройшла курси спеціалізації з ультразвукової діагностики у м. Львові. З вересня 2006 р. по липень 2009 р. працювала лікарем ультразвукової діагностики на 0,5 посади в кабінеті УЗД Львівського Міського центру планування сім’ї та репродуктивного здоров’я населення; з липня 2009 по даний час працюю на 0,75 посади лікаря кабінету УЗД 3-ї КМКЛ.

У грудні 2006 року проходила курс навчання на Всеросійському науково-практичному семінарі «Практичні аспекти ультразвукової діагностики в акушерстві, гінекології та перинатології» у м. Москва, РФ. (Диплом).

У червні 2006 р. приймала участь у науково-практичному семінарі «Новітні технології в ультразвуковій та функціональній діагностиці».

Серпень 2006 р. – участь у міжнародній школі-семінарі «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці».

У червні 2008р.- участь у роботі ІІІ Конгресу Української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики (м. Одеса).

У червні 2009 року – булаучасником 4-ї школи-семінару «Ультразвуковадіагностика з доплерографією в гінекології» (м. Київ).

В 2009 р. приймала участь у впорядкуванні кабінету УЗД Міського центру планування сім’ї та репродуктивного здоров’я населення, являючись основним працівником. Приймала участь у отриманні УЗД апаратів LOGIC 200, та MEDISON 8000 ЕХ з доплерометрією та трьохвимірною реконструкцією.

У грудні 2010 року – участь у науково-практичній конференції (м. Львів).

У лютому 2011 року – участь у теоретичному удосконаленні по темі «Актуальні питання перинатології, пренатальної та ультразвукової діагностики»

У 2011 році–присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія лікаря ультразвукової діагностики.

У серпні 2012 року – участь у ІХ Міжнародній школі-семінарі «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці».

У квітні 2013 року – ТУ «Ультразвукові дослідження в акушерстві та гінекології».

У вересні 2013 року – участь у школі-семінарі «Пренатальна ультразвукова діагностика».

2015 р. – ПАЦ з ультразвукової діагностики.

Займаюсь питаннями що стосуються діагностики патології органів малого тазу, доплерометричною оцінкою пухлин матки та яєчників,  а також питаннями непліддя, перинатології, доплерометричною оцінкою стану системи матки-плацента-плід, дослідженням фетальної гемодинаміки. Беру участь у конгресах, з’їздах акушерів-гінекологів, перинатологів, генетиків, лікарів променевої діагностики в Україні та за кордоном.  Являюсь доповідачем на конференціях з УЗД.