Боженко Ольга Юріївна

1978 року народження

Кандидат медичних наук
Лікар онкогінеколог
Спеціаліст з ультразвукової діагностики

Стаж роботи в ультразвуковій діагностиці 12 років

Стаж роботи в онкогінекології 10р.
Автор 16 наукових робіт
Член Європейського товариства гінекологічних онкологів (ESGO).
Член Української ассоціації фахівців з Ультразвукової діагностики

Народилась 20 березня 1978 року в м. Львові у сім’ї лікарів. З раннього дитинства батьки привили любов до праці. Виховували дисципліну та відповідальність. Навчили розуміти життєві цінності.

В 1994р. присвоєно звання майстра спорту України з художньої гімнастики.

В 1995 році з відзнакою закінчила львівську середню загальноосвітню школу № 2, де здобула повну середню освіту.

З 1995 року навчался в Львівському державному медичному університеті ім. Данила Галицького, який закінчила з відзнакою в 2001 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря

В 2001-2004рр. проходила інтернатуру на посаді лікаря-інтерна з акушерства та гінекології на базі акушерського та гінекологічного відділень 3-ої КМКЛ.  З відзнакою закінчила навчання у магістратурі.

З 2004р. працює на посаді лікаря з УЗД 3-ої КМКЛ.

У 2005р. пройшла курси спеціалізації з онкогінекології.

В 2005 році прийнята на посаду онкогінеколога ЛДОР ЛДЦ.

У 2008-2010рр. працювала на посаді асистента кафедри онкології та мед. радіології Львівського державного медуніверситету ім. Д. Галицького.

18 вересня 2014 року захистила кандидатську дисертацію “Оптимізація методів діагностики пухлин яєчників та визначення підходів до хірургічного лікування”.

Постійно підвищує свій професійний рівень. Займається глибоким вивченням проблеми ранньої діагностики гінекологічної та онкогінекологічної патології у жінок. Працює онкогінекологом Львівського онкологічного центру. Є активним учасником міжнародних та вітчизняних конференцій, з’їздів та семінарів, виступає на них із доповідями.